אודות

תמונת פורטרט פרופיל ד״ר טננבאום

אני רופא בכיר ומנתח במערך לכירורגיה אורטופדית בבית חולים תל השומר. למדתי רפואה בביה”ס לרפואה של אוניברסיטת תל אביב, ולאחר שנת סטאז׳ בבי״ח וולפסון, התמחתי בכירורגיה אורטופדית במרכז הרפואי ע״ש ח. שיבא בתל השומר.

בסיום ההתמחות נסעתי לתקופה בת שנתיים לדאלאס שבארה”ב, שם סיימתי התמחות-על ברפואת קרסול וכף רגל ב-Baylor University Medical Center, תחת הנחייתו והדרכתו של ד״ר ג׳ים ברודסקי, מבכירי מנתחי קרסול וכף רגל בעולם. בתום ההשתלמות בארה״ב, שבתי לעבוד בבית החולים ע״ש שיבא בתל השומר, בו אני משמש עד היום כמומחה לכירוגית קרסול וכף רגל.

אני מקפיד להתעדכן ולהשתתף בכנסים מקצועיים בישראל ובחו”ל, ועומד בקשר רציף עם מומחים מובילים בכל העולם. כמו כן, בחלק ניכר מזמני אני עוסק במחקר קליני וביומכני, ופירסמתי למעלה מ-50 מאמרים בעיתונות בינלאומית מקצועית. כמו כן, אני מדריך ומלמד סטודנטים לרפואה ורופאים-מתמחים באורטופדיה ובעל דרגת פרופ' בפקולטה לרפואה של אונ׳ תל אביב.

חבר בארגונים הבאים

הסתדרות הרפואית ישראל (IMA)

איגוד ישראלי לאורטופדיה (IOA)

החברה האורטופדית הישראלית לקרסול וכף רגל (IOFAS)

החברה האורטופדית האמריקאית לקרסול וכף רגל (AOFAS)

גדלתי בראשון לציון, נשוי ואב לשני בנים. לאחר לימודי התיכון שירתתי בצה״ל בחיל המודיעין וכיום במסגרת שרות מילואים פעיל, אני חבר באוגדת המילואים של חטיבת הצנחנים. בזמני הפנוי אני אוהב לבלות עם משפחתי, להתאמן ולגלוש בחופי הרצליה.

פרופ' שי טננבאום.

למידע נוסף והתייעצות, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם